Naše služby

Záleží nám na krásnom úsmeve a zdraví Vašich zubov

Dentálna hygiena, prevencia a parodontológia

Dentálna hygiena, prevencia a parodontológia

Nasledujeme moderný trend v prevencii a v liečbe chorôb ďasien. Každému nášmu pacientovi vykonávame pravidelnú dentálnu hygienu, motiváciu, inštruktáž, individuálny výber hygienických pomôcok pre nastavenie cielenej liečby a vykonávame mikrobiálne testy.

Endodontické ošetrenie pomocou mikroskopu

Endodontické ošetrenie pomocou mikroskopu

Bolesť v zube, absces a cysty obyčajne vyvolá infekcia, ktorá prenikla do koreňových kanálikov. Na jej odstránenie sa využíva liečba koreňových kanálikov. Kanáliky zuba musia byť rozšírené, prepláchnuté dezinfekčnými roztokmi a zaplombované koreňovou výplňou z gutaperči a živice. Na to v ambulancii používame mikroskop, izoláciu koferdamom, rotačné koreňové nástroje a systém 3D plnenia kanálikov.

Chirurgia

Chirurgia

Naša klinika je akreditovaným pracoviskom v oblasti dentoalveolárnej chirurgie a implantológie. Vykonávame široké spektrum chirurgických zákrokov:

  • extrakciu retinovaných zubov, vrátane zubov
  • korekcie ďasien, frenúl, parodontálnu chirurgiu, operáciu dutiny atď.
  • technológie 3D CBCT, PRF a piezochirurgia zabezpečujú šetrné a bezpečné chirurgické zákroky pre rýchle zotavenie pacienta
Implantológia

Implantológia

Strata zubov vyvoláva ťažké a negatívne zmeny v ústnej dutine. Práve ich náhrada zubnými implantátmi vráti pacientovi nielen krásny úsmev a komfort pri hryzení, ale aj zachráni ostatné zuby od deformácií a opotrebovania. Je to bezbolestný a rýchly návrat k sebe samému.

Správna poloha implantátov je veľmi dôležitá pre estetický výsledok liečby, preto implantáty zavádzame pomocou chirurgických šablón vyrobených na našej klinike podľa CBCT a skenov pacienta. V prípade nedostatku kosti pri zavedení implantátu vykonávame rekonštrukciu kosti metódami sinus-lift, crest split, augmentáciu pomocou membrán, titánových mriežok alebo kostných štepov.

Keramické korunky a fazety

Keramické korunky a fazety

Pre estetickú rehabilitáciu chrupu používame technológiu „Virtuálneho pacienta“. Na základe skenovaného chrupu, 3D snímkov a fotografií vykonávame virtuálne modelovanie budúcich zubov.

Po odsúhlasení pacientom sa zuby pripravujú, skenujú a finálna práca sa zhotovuje podľa plánu. Prácou s optickým zväčšením a použitím intraolrálneho skenera dosiahneme maximálnu precíznosť koruniek, čo zabezpečuje dlhodobý a stabilný výsledok liečby.

Vlastné zubné laboratórium

Vlastné zubné laboratórium

Naša klinika disponuje vlastnou modernou zubnou technikou. Pomocou technológie CAD/CAM, 3D tlače a frézovania vyrábame keramické korunky, mostíky, dlahy,chirurgické šablóny a ďalšie protetické výrobky v priebehu pár dní.

Kvalitné vybavenie našej zubnej techniky zabezpečuje vysoko estetické a precízne práce.

Be Healthy s.r.o.

Záleží nám na Vašom úsmeve

Kontaktujte nás